Főnix Lovagjai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Főnix Lovagjai

Ezt a fórumot a Főnix Lovagjai használják
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Általánosságban a háborúkról

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
bendaf
Admin
Admin
bendaf


Férfi Hozzászólások száma : 385
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. Dec. 25.

Általánosságban a háborúkról Empty
TémanyitásTárgy: Általánosságban a háborúkról   Általánosságban a háborúkról Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2008 2:18 am

Itt megint csak a TI véleményetekre lennék kíváncsi: Szeretnétek, hogy legyenek háborúk? Inkább gyengébb, vagy azonos erejű szövikkel háborúzzunk?
Vissza az elejére Go down
https://fonix.hungarianforum.net
Foxianus




Férfi Hozzászólások száma : 4
Age : 44
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. Dec. 28.

Általánosságban a háborúkról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általánosságban a háborúkról   Általánosságban a háborúkról Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 6:57 pm

Mint tábornok azt kellene mondanom, hogy persze háborút! Ide nekem egy oroszlán(y)t, had hánnyam kardélre!
Twisted Evil
De úgy érzem ez azért nem mindig jó.
Szerintem mielőtt csatába indulunk használjuk a fejünket is!)
Vissza az elejére Go down
bendaf
Admin
Admin
bendaf


Férfi Hozzászólások száma : 385
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. Dec. 25.

Általánosságban a háborúkról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általánosságban a háborúkról   Általánosságban a háborúkról Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 12:31 pm

lawrence írná:

Sleep hello szerintem nem kell szitani a tüzet izzik az magátol
Vissza az elejére Go down
https://fonix.hungarianforum.net
nagytamas




Férfi Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Tartózkodási hely : Vác
Registration date : 2008. Dec. 30.

Általánosságban a háborúkról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általánosságban a háborúkról   Általánosságban a háborúkról Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 4:13 pm

Be lehet ide másolni egyéni háborúkat is?
Vissza az elejére Go down
bendaf
Admin
Admin
bendaf


Férfi Hozzászólások száma : 385
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. Dec. 25.

Általánosságban a háborúkról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általánosságban a háborúkról   Általánosságban a háborúkról Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 4:49 pm

Ha nyitsz neki egy új topicot bemásolhatod nnyugotdtan
Vissza az elejére Go down
https://fonix.hungarianforum.net
SPQH1




Hozzászólások száma : 75
Registration date : 2008. Dec. 25.

Általánosságban a háborúkról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általánosságban a háborúkról   Általánosságban a háborúkról Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2009 12:33 pm

Bemásolom az üzenetváltásokat a BS, köztem és Bendaf közt. Ez egyrészt jelzi az én álláspontomat, hogy méltóbb ellenfeleket kellene találni, ahol nem 99%-os buldózer taktikával élünk, hanem valóban meg kell csillogtatni a hadászati, szervezési képességeket, és ahol az, aki talpon marad, az tényleg legény(vagy asszony) a talpán; másrészt, ha a szövetség is elfogadja ezt az új háború lehetőséget, akkor megadja a következő "nagy" ellenfél lehetőségét:

Üdv,
IceManKing ebből a szövetségből: Black Scorpions a következőket írja: Tisztelt Főnix Unió!
Szeretnélek megkérdezni titeket, hogy egy esetleges háborúban a Dark Fleet [ DAF ] szövetség ellen, mellénk állnátok-e! Mert mi egyedül kevesek lennén hozzájuk ,de ketten együtt maradandót alkothatnánk! Válaszotokat várom, a fejleményekről tájékoztatlak titeket!
Tisztelettel a Black Scorpions [ -BS- ] vezetője, IceManKing !!!

Válasz:
Üdv,
A szövetség most egy háborút folytat. Ez keddig tart. Ezt követően kéréseteket újból a szövetség elé tárom. A gond az, s ezt Hancok és egy másik BS tag számára is megírtam, hogy az a zóna, ahol a háborús konfliktus a BS és a DAF közt kialakult, nagyon messze van a szövetségtől. A szövetség többsége 20-30 órás menetidővel tud csapatokat küldeni a célterületre, ez pedig értelmetlen lenne, hisz így bármilyen támadást felmorzsolnának a DAF részéről.
Az együttműködés egyetlen formáját abban látom - a hangzatos "támogatlak, támogatlak" szóbeli szövegelésen kívül - ha a környezetünkben lévő DAF tagokat támadnánk. Az viszont ebben az esetben is logikus, hogy ez a rátok nehezedő nyomást nem fogja annyira csökkenteni, mert azok a DAF tagok, akik eddig is támadtak benneteket, azok nem fognak ugyanúgy, ahogy mi, a nagy távolság miatt erőket átcsoportosítani az itteni DAF tagok védelmére. A legtöbb, ami így elérhető, hogy az általunk támadott DAF tagság, ha sikeresek vagyunk és megszorongatjuk őket, akkor a többiekre hatva, leállítják a támadásokat veletek szemben.

Bendafnak:

Szerintem méltóbb lene, ha a DAF-fal mérnénk össze erőinket legközelebb. Néhány DAF tag a környékünkön van, így csapást mérhetnénk rájuk, ha a szövetség elfogadja a segítségnyújtást a BS részére. Lehet, hogy még jól is jött a Greal háború, mert mindenki felfegyverkezett, így a csapatok leszerelése nélkül neki ugorhatunk a következő háborúnak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általánosságban a háborúkról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általánosságban a háborúkról   Általánosságban a háborúkról Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általánosságban a háborúkról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Főnix Lovagjai :: Háborúk-
Ugrás: